KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13115690

nr 1311 5690

Halvar Halvorsen, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 47x69 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:26:32