KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 4003567
nr 400 3567
Gravyr
Carl XIV Johan, 47x33 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 mars 2006
100 kr
350 kr
200 kr
350 kr