KONST / Litografier / Litografi 11004159
*
nr 1100 4159
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Ola Billgren (1940-2001), Pilallé, 73/100, löst blad, bladets mått: 50x56
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 april 2017
kl 20:08:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/3 22:54:54
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier löst blad ola billgren pilallé svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs mer om Ola Billgren
nr 1100 4159
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Ola Billgren (1940-2001), Pilallé, 73/100, löst blad, bladets mått: 50x56
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 april 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/3 22:54:54 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk mÃ¥lare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier löst blad ola billgren pilallé svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



