BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11525177
nr 1152 5177
Golvlampa
1940-tal, höj- och sänkbar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:56:25
200 kr
Golvlampa
Kondition: slitage, skador
nr 1152 5177
Golvlampa
1940-tal, höj- och sänkbar
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 11 december 2017 |