Ã–VRIGT / Diverse / Byst 5544792

nr 554 4792

Byst

gips, omkring sekelskifte 1900, Morisk kvinna, höjd: 50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 november 2008
kl 17:09:34