KONST / Litografier / Färglitografi 16143087

nr 1614 3087

Lennart Sand

(f. 1946), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 139/190, daterad -88, Rovfågel på jakt, 60x81 cm, yttermått inklusive ram: 82x103 cm

Lennart Sand, född 1946, svensk målare och tecknare.

måndag 22 april 2024
kl 19:42:14

Lennart Sand

Läs mer om Lennart Sand