KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354301

nr 1235 4301

Walter du Halde

(f. 1919), Sverige

Oljemålning, Walter du Halde (f. 1919), picknick. Signerad. Olja på duk, 65x100 cm

Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:01:58

15/2 14:22:17 1      Vinnande bud

Walter du Halde

Läs mer om Walter du Halde