KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051158
nr 1305 1158
B Ohlson - 68, Komposition. Olja på duk. Signerad. 70x101 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:03:39
300 kr
350 kr
400 kr