KONST / Litografier / Färgserigrafi 13857357
nr 1385 7357
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 68/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:03:10
20/3 12:05:39
800 kr
22/3 17:45:45
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe