MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11944314
nr 1194 4314
Stolar
Ett par, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador, ranka
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:36:05
23/7 18:29:46
Den Gustavianska stilen