ÖVRIGT / Diverse / Bläckställ 12894318
nr 1289 4318
Bläckställ
längd: 12 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:03:12
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)