KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141065
nr 1314 1065
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1892, Flicka. Olja på duk, 30x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:22:38
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
700 kr