KONST / Litografier / Färglitografier 12285327
nr 1228 5327
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografier, 5 st, Skärgård & Stockholmsmotiv, Signerade, Lösa blad, bladets mått: 38x45 6 45x55
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:41:53
100 kr