KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8703140

nr 870 3140

Etsning

Stig Ã…sberg (1909-1968), orkideer, signerad. , 234/ 310, motivet: 21x14

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 januari 2014
kl 20:16:56

19/1 13:26:05 1      Vinnande bud