ART / Etchings etc / Copper engraving 6194254

nr 619 4254

COPPER ENGRAVING

+ etching, 32x23 & 55x65, 1 med skadat glas, Fuktskador.

+ Etsning, 32x23 & 55x65

Condition: 1 med skadat glas, Fuktskador

300

SEK 300

Monday January 18 2010
at 18:29:51

18/1 13:33:41 1      Vinnande bud