KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098016
nr 1409 8016
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "mansion". Signerad, numrerad 17/50, oramat löst blad, 60x45 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:44