MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13669390

nr 1366 9390

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Fåtöljer, ett par,

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 14 december 2020
kl 20:19:12

10/12 17:04:27 1      1.600 kr
14/12 18:05:58 2      Vinnande bud