FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Vitrinskåp 4765245

nr 476 5245

Vitrinskåp

Lenght: ()

Englan, längd: 107, djup: 42, höjd: 180 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

2000

SEK 2700

Monday July 16 2007
at 16:25:48