BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 8181384
nr 818 1384
Bordslampa
50-tal, plåtskärm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:10:51
150 kr
250 kr