KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12732147
nr 1273 2147
Oidentifierad konstnär. 2 kvinnor. Signerad. Olja på duk, 100x70 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:50:44
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr