KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487402

nr 1248 7402

Ryno Frieberg

(1920-2018), Sverige

Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. "Beth sover", signerad, -47. Olja på duk, 40x32

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:52:45

15/4 16:39:02 1      Vinnande bud
15/4 18:36:45 1      justering av budtak

Ryno Frieberg

Läs mer om Ryno Frieberg