Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / ByrÃ¥ar, sekretärer / ByrÃ¥ 6583125



*

nr 658 3125


Byrå

intarsia, med stenskiva, längd: 80, djup: 44, höjd: 75


Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 27 september 2010
kl 19:05:10


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
27/9 13:38:00 1      300 kr
27/9 17:54:51 2      350 kr
27/9 18:55:54 3      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar intarsia stenskiva träinläggningar
  • 7119 ByrÃ¥
    "Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
    Aktuellt bud: 2.000 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:21
  • 7001 ByrÃ¥
    1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:03
  • 7201 ByrÃ¥
    Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 80 cm, djup: 36 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:59
  • 6764 ByrÃ¥
    sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:16
  • 7008 MiniatyrbyrÃ¥
    Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:52
  • 7217 Tallboy
    1890-tal. Bredd: 76 cm. Djup: 52 cm. Höjd: 147 cm,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:53




Ladda ner broschyr