KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14534084
nr 1453 4084
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 10/150, oramat löst blad, Kvinna i dörr. Bildmått: 20x15,5
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:36:30
150 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
700 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin