KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12552058
nr 1255 2058
Leon Huber
(1858-1928), Frankrike
Oljemålning, Kattungar, Signerad. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: slitage
Léon Huber, fransk bildkonstnär född 1858, död 1928.
måndag 20 maj 2019
kl 20:56:19