KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967035
nr 1596 7035
Oidentifierad konstnär. Signerad "Grönska". Olja på duk, 100x72 cm, yttermått inklusive ram: 109x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:45:17
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr