MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6743434
nr 674 3434
Byrå
1880-tal, fd spegelbyrå, längd: 104, djup: 56, höjd: 83+ 20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 december 2010
kl 17:52:42
19/12 12:12:25
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 674 3434
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 20 december 2010 |
| 19/12 12:12:25 | 1 | Vinnande bud |