BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 11107135
*
nr 1110 7135
Bordslampa
1960-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:57:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 19:14:31
1
Vinnande bud
22/5 19:52:49
1
justering av budtak
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:27
*
Bordslampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 7135
Bordslampa
1960-tal
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/5 19:14:31 | 1 | Vinnande bud |
| 22/5 19:52:49 | 1 | justering av budtak |
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:27



