ART / Oil paintings / Oil painting 13374332
nr 1337 4332
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad J H Grolles, skridskoåkare på kanal. Oil on panel, 16x21 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad J H Grolles, skridskoåkare på kanal. Olja på pannå, 16x21 cm
1000
SEK 1100
Monday July 13 2020
at 18:19:16
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)