MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14823207
nr 1482 3207
Fåtölj
Nyrokoko
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:56:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.