KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374259
nr 1337 4259
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Signerad, "månuppgång". Motivet: 22x26cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:14:15
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind