KONST / Litografier / Färglitografi 14953155
nr 1495 3155
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
"Språket". Signerad, numrerad 48/195, daterad 1980. Färglitografi, bildmått: 31x59 cm, yttermått inklusive ram: 51x72 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:10:32
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson