KONST / Litografier / Färglitografi 9467271
nr 946 7271
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Mårten Andersson (f. 1934), Kannor, signerad, motivet: 21x19
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:18:40
27/2 16:51:57
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson