MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 10649364
nr 1064 9364
Skåp
30-tal, längd: 105 cm, djup: 46 cm, höjd: 140 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 18:33:02
600 kr
700 kr