KONST / Litografier / Färglitografi 13442048
nr 1344 2048
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/20, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 25x18cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:51:13
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr