KONST / Litografier / Färglitografi 13374087
nr 1337 4087
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Slottsbacken. Signerad, numrerad 19/150. Motivet: 38x48 cm
måndag 13 juli 2020
kl 18:07:57
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas