KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16405146
nr 1640 5146
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Barn. Signerad. Blandteknik, bildmått: 20x32 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
500 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:13:24
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt
All världens barn (Lisa Larson)