MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10906685
nr 1090 6685
Byrå
Valnöt, längd: 88 cm, djup: 45 cm, höjd: 101 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2017
kl 18:26:53
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr