KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5922086

nr 592 2086

Akvarell

signerad. Polen, 35x25

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 augusti 2009
kl 17:47:56