Ã–VRIGT / Diverse / Dekorationsägg 12353051

nr 1235 3051

Dekorationsägg

11 delar, Australien, tidigt 1900-tal. Trä, delbara. Längd: 1-12 cm

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:05:31

18/2 17:29:38 1      Vinnande bud