KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12286272
nr 1228 6272
Pastell
Carl Brandt, Eka vid hus, signerad. 18x52
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:31:42
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)