KONST / Litografier / Färglitografi 13693152
nr 1369 3152
Färglitografi
Mats Frygelius. Signerad, numrerad 96/140. Motivet: 53x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:55:28
150 kr