KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13015250

nr 1301 5250

Ingeborg Andreasen

(1875-1950), Sverige

Etsning, "He loves me - He loves me not". Signerad. Motivet: 14x11 cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:54:35

Ingeborg Andreasen

Läs mer om Ingeborg Andreasen