KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327218
nr 1632 7218
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Signerad, Slussen. Olja på duk, 21x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:59:39
12/7 00:55:27
700 kr
15/7 16:04:10
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm