KONST / Litografier / Litografier 13418046
nr 1341 8046
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
Litografier, 2 st, Signerad, numrerad 64/110. Motivet: 23x25-42x29cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 20:50:31
Hugo Zuhr
Läs mer om Hugo Zuhr