KONST / Litografier / Färglitografi 13603092

nr 1360 3092

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Färglitografi, "I stora hemska skogen". Signerad, numrerad 355/360. Motivet: 30x46 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:29:51

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold