KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915016
nr 1691 5016
Einar Krüger
(1910-1988), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap med timmersläde. Olja på pannå, 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 53x61 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:51:35
26/3 17:45:13
Einar Krüger
Läs mer om Einar Krüger