KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073228
nr 1307 3228
Oidentifierad konstnär. Fruktstilleben. Monogramsignerad, 1891. Olja på pannå, 24x33 cm, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:14:01
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr