GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Konsoler 13016462
*
nr 1301 6462
Konsoler
Ett par, keramik. Signerade Jill Bernadotte, 1995. Höjd: 15 cm
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 januari 2020
kl 18:50:43
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konsoler
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23
*
Konsoler
nr 1301 6462
Konsoler
Ett par, keramik. Signerade Jill Bernadotte, 1995. Höjd: 15 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 januari 2020 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konsoler
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23



