KONST / Litografier / Färglitografi 13095529
nr 1309 5529
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), Signerad, oramat löst blad, 85,5x62 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:56:48
24/2 19:34:21
1.600 kr
24/2 19:37:53
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann