KONST / Litografier / Färglitografi 17132035
nr 1713 2035
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Figurer. Signerad, färglitografi, numrerad 71/300, oramat löst blad, 40x60 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:53:33
150 kr